Průhledná pyramida na potraviny (30 cm)

PDFTiskEmail
Průhledná pyramida na potraviny (30 cm) pro energetizace potravin
Modifikátor variant cen
Popis

Zásluhou vědeckých pokusů Ing. Drabala známého jako autora patentu č. 91304/59 ,,broušení žiletek v pyramidě" vznikla také kuželová pyramida. Bohužel záhy odjel do USA a tím ustaly odborné informace o využití pyramidální energie člověkem v běžném životě.

Po letech a mnoha úspěšných pokusech si dovolil své poznatky zveřejnit také pan Václav Blažejovský, který je přesvědčen, že kuželová pyramida je schopna chránit lidi před negativním působením elektromagnetického záření (dále elektrosmogu), patogenních zón a chemicky upravených potravin a vody.

Plastové kuželové pyramidy po zhotovení vloží na 24 hodin do velké 4m vysoké pyramidy, kde se do molekulární stavby plastu na věky zakóduje kladná pyramidální energie.

Díky pyramidě můžeme úspěšně lokálně dodávat bioenergii např. páteřním, kloubním, plicním a břišním dutinám. Působení pyramidou na oblast zdravotního problému má vždy kladné výsledky. Tam, kde není bioenergie v dostatečné míře, tělo podléhá ataku nemoci, bolesti a celé škály příznaků daného zdravotního problému.

Pokud dodáme do těla pyramidální energii, buď pobytem v pyramidě, pitím pyramidální vody, obkladem, koupelí (15min), nebo očištěním potravin, tělo získá dostatečnou sílu zdravotním problémům odolat.

Doporučené využíváni pyramidální energie:

DOSPĚLÍ - 30 minut denně a postupně navyšujeme

MALÉ DÍTĚ - 15 minut

Více se o pyramidální energii dozvíte např. z knih:

Tajemné pyramidy ve službách člověka

Rady pro využití pyramidální energie v našem životě

Autor: Ing. Jaroslav Hanus, Nakladatelství: Pragma

Tajemství pyramid, Záhady pyramid, Esoterika, Mysteria, Pyramidální terapie, Autor: Chail EL. Hakim

Mobilní telefon:

Vyzařuje slabší eletrosmog než počítač, ale máme ho neustále u sebe. Pro zajímavost počítač vyzařuje elektrosmog 10m a mobilní telefon 1,5m.

Ochrana - postavíme mobil na výšku. Na horní část usadíme pyramidu jako čepičku. Pokud možno spodní část vodorovně. Stačí 24hodin na úplné očištění. 24h můžeme rozfázovat na více dní. Po této očistě mobilní telefon už na vás nikdy nevyšle negativum. Naopak měření prokázalo, že z něj proudí kladná energie do okolí 2m.

Pozor - Spadne-li nám mobilní telefon na zem musíme očistu opakovat

Počítač:

Je velmi užitečný, ale má nesporný negativní vliv na lidský organismus. Vycházím z informací o dlouhodobém velmi početném testu anglických vědců. Výsledky tohoto testu jsou zdrcující. Proudící elektrosmog z mobilních telefonů a monitorů pozvolna oslabuje lidskou auru. Po dlouhodobém negativním působení elektrosmogu aura (tedy naše ochrana) není schopná odolat nemocím.

Televize:

Ze zařízení vyzařuje jemný nezdravý elektrosmog.

Účinná ochrana - Postavíme nebo zavěsíme pyramidu mezi monitor, obrazovku a diváka. Kontrola pomocí virgule, kyvadélka jasně prokáže příznivý vliv pyramidy.

Patogenní zóny:

Jsou pro lidský organismus velmi škodlivé. Pokud v ní člověk spí nebo déle setrvává např. na pracovišti, jeho organismus se pomalu dlouhodobě oslabuje až se dostaví zdravotní potíže různého druhu.

Pyramida umí bezpečně ochránit člověka před negativním působením patogenní zóny. Přesvědčíte se přeměřením pomocí virgule, kyvadélka.

Postup - Pyramidu 10cm  postavíme pod postel nebo do úložného prostoru na úroveň 4 čakry. Pyramida svojí kladnou energií nedovolí patogenní negativní energii proudit v širokém okruhu 10m. Pyramida dostatečně očistí místonost 5x5m. Z vrcholu pyramidy spirálou proudí jemná kladná energie, proto ji umisťujeme na 4 čakru, která je střed sedmi čaker. Působením na 4 čakru harmonizujeme ostatní čakry, což je pro zdraví důležité. V místnosti, kde se nachází kužel, patogenní zóny okamžitě mizí

Voda

Bez vody není života. Její kvalita má velký význam. Proto se na ni zaměřte. Hodně nápojů má negativní energii. Voda ošetřená v pyramidě do své molekulární stavby vloží pozitivní pyramidální energii. Zbavi se všech negativních příměsí a informací. Pyramidální voda se stává léčivou. Začínáme popíjet 3x 2dcl denně, po týdnu pozvolna navyšujeme množství vody. Provádíme tak perfektní detoxikaci našeho těla. S malou pyramidou je nejvhodnější detoxikovat vodu v 0,5l PET lahvích

Dna, Ostruhy na chodidlech

Má více variant, ale vždy je velice bolestivá. Někdy se mylně zamění s revmatismem. Pyramida příznivě ovlivňuje tyto problémy. Řeší se pyramidální vodou, koupelí, oblkady a přímým působením pyramidy. Koupel 1 hodinu.

Žaludeční a trávicí potíže

Hodně složitá záležitost. Při takových problémech je druhá a třetí čakra hodně oslabena. Působením energie pyramidy se tato oblast posiluje a harmonizuje. Důležité je popíjet pyramidální vodu, která má na funkci vnitřních orgánů pozitivní vliv. Ta veškeré útroby očistí. Pyramidu vleže položíme na 30 minut na zmíněné čakry.

Pleť, Akné, Ekzém, Lupenka

Pokožka je součást orgánů v našem těle. To znamená není-li něco v pořádku uvnitř, projeví se to na povrchu(pokožce). Nastalé potíže s pokožkou tedy řešíme současně uvnitř i vně. Popíjíme 3 x 2dcl denně. Postižená místa vlhčíme nebo provádíme koupele a obklady pyramidální vodou. Pobyt v pyramidě je také velmi účinný.

Vlasy lupy

Po klasickém umytí vlasů šamponem opláchnuté vlasy přelijeme pyramidální vodou. Vodu ohřejeme dle potřeby. Při každém mytí vlasů opakujeme. Lze i bez šamponu.

Úrazy

Na tyto místa přikládáme gázu namočenou v pyramidální vodě nebo opakovaně provádíme koupel (20min). Rány se rychle hojí s minimálním zjizvením a zmírní bolest.

Potraviny

Používáme-li pyramidální vodu k vaření, tak zvýrazníme chuť jídel. To platí i pro kávu, čaj a ostatní teplé nápoje připravené doma. Tato voda se vaří dříve.

Domácí mazlíčci

Zvířata mají schopnost vycítit kladnou pyramidální energii, proto jí velmi dobře přijímají. Preventivně a léčebně postupujeme jako u lidí. Úspěchy sklidila velká pyramida v chovu dostihových koní žokeje J. Váni. Akvarista přivíta schopnost pyramidální vody, která se při kvalitní filtraci nekazí.

Rostliny

Součást našich domovů velmi krásně a rychle reagují na pyramidální vodu. Řezaná květina ve váze vydrží mnohem déle. Doporučujeme porovnat jak dlouho vydrží květiny v obyčejné vodě a ve vodě pyramidální. Pokud je zaléváme pyramidální vodou, naše flóra se nám odmění zdravou kondicí a vzrůstem.

Krvácení dásní a paradentóza

Několikeré vypláchnutí dutiny ústní pyramidální vodou (2x-3x denně) nám dásně zhojí a postupně rychle uzdraví.

Kašel

Odezní po několika obkladech teplou pyramidální vodou. Obklad nebo vlhčení provádíme od krku až po hrudník k solar plexus (3. čakra).

Bolesti kloubů, páteře a nohou + pooperační rány

Vždy Vám pomůže koupel, obklad pyramidální vodou. Před plánovanou operací 3 dny provádějte obklad nebo vlhčení místa budoucího operačního řezu. Takto ošetřené místo má preventivně odolnost proti pooperačním komplikacím.

Plísně nohou - Mykóza

Po tři dny provádíme koupel pyramidální vodou. Dále udržujeme nohy v suchu pomocí dětského zásypu ,,AVIRIL BABY". Aviril vsuneme do špičky ponožky, vklepneme trochu zásypu. Dodržíme-li tento postup, mykóza se nikdy nevrátí.

Prevence

Součást domácí lékárničky nebo na pracovišti by měla být pyramidální voda. Má schopnost rychle účinkovat při první pomoci v širokém spektru možných úrazů např. řezné rány, popáleniny, opařeniny, popálení kyselinou. Ošetřovaný úraz se polévá nebo obváže a obvaz se prolívá. Bolest odezní a rány se rychle hojí. Současně spolupracujeme s odbornou lékařskou péčí.

Kontrola působení pyramidální energie

Kontrola působení pyramidální energie se provádí virgulí nebo kyvadélkem. Nejlepší je nechat se poučit zasvěcenou osobou. Vlastní měření je velmi jednoduché, ale má i svá omezení a úskalí. Nezdravé je též spaní v koutě místnosti. Pravoúhlé stěny vyzařují asi 40 cm negativní energii. Proto lůžko odsuneme od koutu nebo zavěsíme 10cm kuželovou pyramidu. Pořekadlo ,,všeho moc škodí" platí u pyramidy dvojnásob. Může se stát, při přehnaně dlouhém pobytu v pyramidě, dojde k ,,přebití těla" a udělá se nevolno. V tom případě se podá malé množství alkoholu nebo vinný střik a nevolnost okamžitě zmizí.

Léky

Jejich vedlejší účinky jsou nevítanou součástí při léčbě. Pyramida umí negativní účinky léků odstranit.

Postup - celé balení vložíme do pyramidy. Po 24 hodinách jsou léky zbaveny vedlejších účinků.

Upozornění - Toto tvrzení není klinicky ověřeno. Měření virgulí a kyvadélkem je velmi kladné

Ostřič holících břitů a žiletek

Kužel obnovuje ostří holicích břitů a žiletek. Začněte s novým břitem a po oholení pokaždé vložte do středu kužele podélně směrem sever-jih do výše spodní třetiny kužele, kde je pyramidální energie nejsilnější. při výšce kužele 9 cm jsou to 3cm od základny.

Pavouci

pyramidální energii přímo nesnáší. Zavěšením pyramidy v prostoru místnosti se zbavíme pavouků na 90%. Ti nejmenší někdy odolají.

Upozornění - Vyzařování pyramidy musíme chápat jako světlo. To znamená, že ve stínu nepůsobí.

 

Základní velikosti

Naše Velká pyramida má základnu 22 cm a je vysoká cc 20 cm.

Malá pyramida má základnu 10 cm a je vysoká cca 9 cm.


Pyramidy jsou z plastu, který vypadá na první pohled jako čtvrtka.

Jsou barevené v barvách čaker (podobně jako duha)

"Malé" pyramidy dobře fungují lokálně (na hlavu, na žaludek ... )

Nejvíce se využívá na výrobu pyramidální vody.

 

Díky tomu, že je kuželová, tak dobře drží jak na pet lahvi, tak na hlavě.


Nemusí se měrovat na sever.Další časté otázky a odpovědi:Jaké musí mít pyramida rozměry a jak musí být zavěšena, aby pod ní mohl jedinec čerpat energii? 

Velikost je úměrná intenzitě, ale naše "malé" pyramidy nejsou pro tento účel příliš vhodné.

Je lepší si je položit přímo na nějakou oblast na těle.Může i malá pyramida umístěná pod postelí odrušit patogenní zóny (v textu se píše, že pod 4. čakrou - je tím myšleno, že je pyramida umístěna zhruba tam, kde dotyčný leží a kde se nachází "jeho" 4. čakra? 

Ano, přesně tak. K odrušení patogeních zón to bude mít nějaký účinek, ale pouze omezený.Jak lze umístit pyramidu, aby "vytvářela" onu "pyramidální vodu"?

Nejlépe přímo na nádobu s vodou. Pyramidální energie působí uvnitř pyramidy a také pod pyramidou.

 


Lze také u vás koupit "malou pyramidu" na odrušení mobilu, resp. nabytí mobilu pozitivní energií? 

Ano, to je ta malá.


Jak "opatřit" u vás zakoupené pyramidy onou energií, o níž se píše, tj. umístěním ve "velké pyramidě"? 

Energie je pod pyramidami stejná, ale na to, co máte na mysli, by bylo zapotřebí pořídit min větší pyramidu.

Nově máme možnost také objednávat pyramidu se základnou 0,5 m, která stojí 2000 Kč, nebo se základnou 1 m, která stojí 4 tisíce.

Tyto pyramidy jsou zhotoveny z potištěného papíru, který je z obou stran zalaminovaný průhlednou fólií.

 

více informací lze zjistit na stránkách níže:

www.pyramidyBlazejovsky.cz

www.kuzelovePyramidy.cz

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist