Anna Zámišová

Aničko, jaká cesta tě přivedla k frekvenční terapii?

Přetrvávající zdravotní problémy se u mě řešily vždy nějakými léky, které nepřinášely žádnou úlevu. Problémů přibývalo a nikdy jsem se nedozvěděla proč a co s tím. Tak jsem začala hledat různé alternativní přístupy, abych se dozvěděla původ svých zdravotních potížích a to mě dovedlo až k frekvenční terapii, kdy mě svitla naděje, že se z problémů dá dostat. Když mě pan Vašek oslovil, zda u něho nechci pracovat, tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu.

Jak bys popsala obor a práci, kterou děláš?

V podstatě pokud pominu veškerou vedlejší činnost, která je potřeba udělat, se zaměřuji na plazmu. Po naměření na přístroji Oberon, které provádí paní Sokolíková, ke mě chodí klienti na plazmový generátor. Sestavíme pro každého klienta program, který je vždy ušitý na tělo pro každého jedince. Zajímám se o to, jak se cítí, jaké změny pociťuje a program se dle potřeby dolaďuje. Měřím také na Fscanu, který je určitě super pro momentální potíže. Poté na základě naměření doporučím co dál. Frekvence dávám do plazmy a máme mnoho kvalitních přípravků, které pomáhají pročišťovat tělo a tím nastartují imunitní systém. Naše tělo je úžasný stroj a když se správně nastaví, tak prostě jede.:-)

Myslíš si, že pomoc lidem v hledání jiné cesty ke štěstí a zdraví než pomocí rutinní léčby doktory je v současné době vyhledávanější?

Nikdy bych neřekla klientovi, aby zavrhl lékaře a chodil jen k nám, že jedině my jsme ta záchrana. Ale myslím si, že je stále více lidí, kteří alternativní cestu vyhledávají. Chodí k nám dost lidí, kteří jsou zklamáni lhostejností právě na místech, kde by měli dostat tu nejlepší pomoc. Ale nedá se vše házet na jednu hromadu. Jsou suproví lékaři, kteří mají zájem o člověka ale ubývá jich. Ale jsou i alternativci, kteří mají zájem o člověka taky jen na oko a pak to žel nefunguje a mnozí mají pak tendenci házet všechny do jednoho pytle. Já se o tom přesvědčila, než jsem se dostala k frekvenční terapii. Nebojím se říct, že do této skupiny nespadáme. Jde nám o zdraví člověka a o to, aby se cítil tak, aby to bylo k životu a tudíž se mu snažíme vycházet vstříc po všech stránkách. A lidí, kterým na svém zdraví záleží je hodně. A hodně jich vyhledává právě tuto alternativní cestu. A je to dobře. Proč jíst spoustu léků, které nezaberou, když to jde i jinak.

Kdy jsi naposledy měla antibiotika?

No Barunko tak to ti ani nepovím. Tak daleko má paměť nesahá. Ale co jsem u frekvenční terapie tj. 4 roky, tak určitě ne. Žádný prášek ani na bolest. To odmítám.Jinak si myslím, že antibiotika jsem měla možná před 10 lety, ale nejsem si jistá.

Jaký přístroj v rámci technologie, kterou firma Zapper Centrum aplikuje, ti přijde nejzajímavější? Proč?

Přiznám se, že mě oslovil Oberon. Když jsem já sama na něm byla poprvé, tak jsem byla unešena. Měla jsem obavy, aby to nebylo nějaké šarlatánství, protože to by bylo proti mému svědomí, ale pan Vašek mě ujistil, že určitě ne. Tak jsem mu věřila a podstoupila to. Je to super. Oslovilo mě to maximálně. V kombinaci s přírodními doplňky a zapperem a pak i později plazmou, jsem se zbavila mnoha problémů a kontrolní měření, ukázalo velké zlepšení. Suprové jsou i další přístroje a mám velkou radost, když slyším od lidí, že je zapper dostal z tolika věcí, jak jsou za něj vděčni. Zkušenosti lidí mě ujišťují, že tato páce není marná.

Co máš na své práci nejraději?

Trochu sem to nastínila v předchozí odpovědi. Pokud někdo přijde a čeká na zázrak, tak ty se nedějí na počkání. Je úžasné, když se klient necítí dobře a DODRŽÍ, to, co má a výsledek se dostaví. Přijde poděkovat.

Nedávno se nám to stalo, kdy paní měla dost špatné výsledky z Oberonu ale byla naprosto vzorný klient. Po roce děkovala, že jsme ji zachránili život. A tu paní znám a nelhala by nám. A nebyla jediná, komu se udělalo líp a zkvalitnili si život. A z toho mám největší radost. To zahřeje u srdíčka.

Pokud bys mohla v oblasti zdraví lidem vzkázat jakoukoli radu nebo poselství, co by to bylo?

Aby se nebáli alternativního přístupu. Funguje to. Proč do sebe soukat chemii, když je jiná cesta. Někdy je lék potřeba, to jo. Jak už jsem psala, nezavrhuji doktory. Ale každá nemoc musí mít počátek. Něco jí přeci způsobilo a to je logický. Samo od sebe nevznikne nic. A ani naše problémy. Je snadné dát lék, ale ten má i další nežádoucí účinky. Mě lékař řekl, abych je nečetla...nesnědla jsem ani jeden prášek a problém je pryč i bez nich. Jde to. Musí se najít počátek problému a ten odstranit. Opět logika. A tělo nám pak poděkuje. A to je to supr pocit. Zdraví je důležité a stojí za to se o něj starat.

Vytisknout E-mail

Návštěvníci

TOPlist