O nás

 

Lidé ze ZAPPER CENTRA

 

Barbora Zacharová

 

Vedoucí pobočky ZAPPER CENTRUM PRAHA a KLADNO

 

My v Zapper Centru jsme trochu jiní. Každý z nás má v sobě velký kus odhodlanosti pomáhat ostatním a zlepšit svět (rovnocenně s tím zlepšit i ten svůj). Někteří z nás si to uvědomují více, někteří méně. Je to ale ve všech.

Já jsem velký snílek a malé cíle mi nikdy nebyly blízké. Mé okolí mě vždycky mělo, má a bude mít za blázna. Já jsem za to ráda a jsem ráda, že mohu být v komunitě podobných "blázínků". Ve chvíli kdy se vaše myšlení začne odlišovat od "běžné" populace, je to jako být sám na bitevním poli.

Sophie Schoolová jednou řekla: "Postav se za to, co je správné, i když to znamená, že budeš stát sám".

Já jsem si svou pomoc světu našla skrze Zapper Centrum, skrze Scientologii a skrze sebe sama.

Každý v Zapper Centru to má jinak (jiná přesvědčení, jiná náboženství, jiné styly života a odlišné pořadí hodnot), ale cíl máme společný a to je to, proč vím, že už sama nejsem.

 

Jiřina Kloučková

 

Pobočka PRAHA - obsluha plazmy, měření na přístroji Oberon, školitel, přednášející

 

Původně klientka Zapper Centra. Více zde.

 

Michaela Kučerová

 

 Pobočka PRAHA - administrativní pracovník 

 

Hynek Tomíček

 

Technická podpora, srdcař, školitel, info pro holky - stále ještě k mání :-)

 

"Na mojí práci mě baví hlavně skvělý kolektiv lidí, kteří se kolem mě pohybují. Úplně jiný typ klientů, kteří již mají širší rozhled a jsou často otevření a mnohem více v klidu, když to třeba porovnám s typem klientů, se kterými jsem v minulosti pracoval". 

"Přiznám se, že ze začátku jsem byl jako racionální člověk také skeptický, ale poté, co mi přístroj ZAPPER dokázal během 2 dní zlikvidovat angínu jsem začal plně této technologii důvěřovat".

"Už je mnohokrát v praxi ověřeno, že tato metoda prostě funguje, takže moje spíš přání než nápad je, aby se tato metoda používala standardně u běžných lékařů a v nemocnicích".

Celý rozhovor s Hynkem Tomíčkem

více na www.zapper-centrum.cz/podpora

 

Hynkovy hlášky:

Legendou se člověk nerodí, ale stává:)

 

 

Anna Zámišová

 

Pobočka Kladno - Masáže Ceragem, Obsluha plazmy, odesílání balíků

 

"Pokud někdo přijde a čeká na zázrak, tak ty se nedějí na počkání. Je úžasné, když se klient necítí dobře a DODRŽÍ, to, co má a výsledek se dostaví".

"Jde nám o zdraví člověka a o to, aby se cítil tak, aby to bylo k životu a tudíž se mu snažíme vycházet vstříc po všech stránkách. A lidí, kterým na svém zdraví záleží je hodně. A hodně jich vyhledává právě tuto alternativní cestu. A je to dobře. Proč jíst spoustu léků, které nezaberou, když to jde i jinak".

Původně klientka na masážích Ceragem.

Celý rozhovor s Aničkou Zámišovou

 

 

Tereza Vašková

 

 Matka Tereza

 

Původně klientka a starostlivá maminka, trpící astmatem a častým výskytem oparů. Astma je pryč od roku 2010 a opar se vyskytne už jen výjimečně. Dnes maminka od 3 dětí.

ZAPPER CENTRUM je vlastně projekt, který založili dva "cvoci" (jak jsme si jednou večer s Vaškem s úsměvem řekli), kteří vždy byli jiní a vlastně chtěli spasit - Vašek Svět, já jen lidi v mém okruhu. Vaška měli lidé vždy za stavitele vzdušných zámků a mě říkali Matka Tereza.

Nejsme žádný podnik nebo striktní společnost, myslím, že u nás lidé mají dost volnost co se týká seberealizace a právě směřování své pozornosti tam, kam je potřeba. Každý si našel a najde to své a nebo prostě nenajde a není schopen u nás v určité podnikatelské demokracii fungovat. Podnikatelskou demokracií - myslím, to, že dost věcí necháváme na lidech.
 
Na začátku byly jen lehátka, pak Zappery, knížky, plazmy, Fscany, Ramaloop, Harmony.... k tomu doplňky a služby.
 
Možná by byla jednodušší třeba cestovka nebo kadeřnictví nebo květinářství a nebo třeba autoservis? Nevím? My si vybrali toto :-) 
 

 

Václav Vašek

 

Jednatel, vizionář, stavitel vzdušných zámků

 

Pomáháme lide se zdravím a snažíme se jim zlepšovat život.

Jsou věci, které mě baví víc - sporty, elektromobily, létání, ale nic z toho mi nedává takový smysl a vnitřní naplnění jako pomáhat lidem se zdravím.

 

O Vaškovi:

"Nahnat Vaška aby si našel chvilku to je jak nachytat Chucka Norrise na "švestkách".- nereálné." - Bára

"Vaška měli lidé vždy za stavitele vzdušných zámků a mě říkali Matka Tereza." - Tereza

 

Vaškovy hlášky:

No, já se přiznám, že mne ten Alcron zase tak neláká :-) Radši bych se někde přecpal pránou :-) Vašek

 

 

Vytisknout E-mail

Návštěvníci

TOPlist