KARDI WIN

PDFTiskEmail
Kardi Win - fenomén z Francie
Kardi win
Popis

Užívat si a přitom dlouho žít. RNDr. Petr Fořt, CSc. Resveratrol (normální činnost kardiovaskulárního systému) je obsažen ve slupkách a jadérkách červeného hroznového vína (i v nápoji), které ho vytváří pro svou ochranu před plísněmi. Takzvaný „francouzský paradox“ - tím je dlouhověkost a nízký výskyt aterosklerózy (zarůstání cév tukem), přestože konzumují hojnost tučných a mléčných jídel a přesto mají čisté a pružné cévy, neboť hojně pijí červené víno obsahující resveratrol. Druhou složkou receptury je Moringa „Zelený diamant, či zázrak přírody“ přebohatá na biologicky hodnotné látky, které si vzájemně znásobují své účinky. Obsahuje mnoho chlorofylu, takřka sedm gramů na kilo sušených listů. Struktura chlorofylu (hořčík a železo) je velmi podobná struktuře hemoglobinu. Dále salvestroly, 40 druhů antioxidantů, rostlinný ANTI-AGE hormon ZEATIN, lutein http://www.bezpecnostpotravin.cz/az/termin/92522.aspx a další fytolátky pro detoxikaci a rychlejší regeneraci.

Výjimečná kvalita: Používáme nejkvalitnější přírodní látky a jejich extrakty. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na trávicí procesy a vzájemné působení ingrediencí.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: http://health-detox.cz/media/document_product/product/322/kardi-win.pdf

Složení 1 vegetariánské kapsle: Resveratrol (98%) 250 mg, Moringa 100 mg s vysokou biologickou aktivitou. 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních, protispékavých látek, atd).

Dávkování: 1x denně 1 kapsle (maximálně 2x denně 1 kapsle) 20 min před jídlem. Většina lidí cítí a vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

Obsah: 21 g (60 vegetariánských kapslí)

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist