Graviola Medico

PDFTiskEmail
Velmi silný antioxidant neutralizující volné kyslíkové radikály a tím snižující riziko oxidačního stresu ve formě tablet.
Modifikátor variant cen
Popis

Graviola Medico je přírodní doplněk stravy s antioxidačním (protirakovinovým), protizánětlivým a analgetickým účinkem.

Volné kyslíkové radikály jsou podstatou vzniku mnoha závažných onemocnění. Graviola Medico napomáhá neutralizaci volných radikálů v krvi. Zároveň napomáhá k řízenému zániku nádorových buněk a zabraňuje jejich růstu. Je tedy vhodný i pro onkologické pacienty.

Tento produkt dokáže díky svým účinkům také snižovat hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu v krvi.

Zároveň také příznivě upravuje krevní tlak a podporuje zdravé nastavení imunitního systému. 

 

TIP! Skvělá jako podpora při zánětech a bolestech. Doporučujeme vyzkoušet ve spojení s enzymatickou a vitaminovou bombou RegulatPro Bio a Aloe vera produkty. V případě onkologických problémů ve zvýšených dávkách.

Složení: Graviola sušený, drcený list (Annona muricata) 90 %, plnidlo: mikrokrystalická celolosa, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené denní dávkování: 2-3 tablety denně. Užívejte tablety během jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. 

Obsah účinné látky: V denním dávkování 2 tablety = 1800 mg Gravioly sušeného, drceného listu a ve 3 tabletách = 2700 mg Gravioly sušeného, drceného listu. 

Obsah balení: 60 tablet. Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. 

Důležité upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Užívání konzultujte s lékařem.

 

Proč Graviola Medico?

Vzhledem k současnému znovuobjevení jedinečných účinků listů Gravioly se na našem trhu začíná objevovat řada produktů s jejich obsahem. Ne vždy je však bohužel množství uvedených látek dostačující k nastartování účinného mechanismu. Graviola Medico je prvním produktem potvrzujícím koncept společnosti MEDICO group. Jako takový je prověřený a kvalitní. Garantuje 100% čisté přírodní složení.

 

Rozumem ke zdraví

MEDICO group je česká farmaceutická společnost zabývající se výrobou a distribucí přírodních produktů. Graviola Medico navazuje na výsledky odborných studií provedených v posledních letech. Ty poukazují na obsah specifických látek obsažených v listech Gravioly. Podle nich je naše tělo dokáže nejlépe zužitkovat jako samostatný jednosložkový doplněk.

 

Vlastní výroba

Výroba Graviola Medico vychází z mnohaletých zkušeností v oblasti farmaceutického průmyslu a z touhy edukovat veřejnost o důležitosti sledování složení potravinových doplňků. Probíhá za podmínek GMP (Good manufacturing practice), což je postup vymezující se pro výrobu léčiv. MEDICO Group tak garantuje vysoký standard kvality produktu Graviola Medico. Ředitelka a zakladatelka společnosti MEDICO group k tomu dodává: „Naším cílem je přinášet klientům pouze prověřené produkty, které svým čistým složením a přírodní silou napomáhají zlepšovat kvalitu jejich života.“

 

Nejsilnější Graviola napříč světovým trhem

Graviola Medico deklaruje množství účinné látky 900 mg v  1 tabletě, což je dle odborných studií minimální denní dávka pro vyvolání reakce organismu. Tablety obsahují výhradně mleté listy stromu pocházející z ekologické plantáže v Peru. Bez výtažků z plodů či semen. Právě v listech se totiž dle odborných studií skrývají látky potřebné k nastartování samoozdravného procesu organismu. Množství užitého pojiva je pouze takové, aby tableta držela pohromadě. Není nastavována žádnými plnidly, škrobem či želatinou. Toto originální složení bylo vyvinuto pro plné zachování čisté síly z listů. Proto se mimořádně dobře vstřebává.

Jak Graviola působí?

  • Jako silný antioxidant vychytává volné kyslíkové radikály

  • Chrání buňky zdravé a regeneruje ty postižené

  • Proti virům, bakteriím, plísním

  • Upravuje hodnoty krevního tlaku, cholesterolu a cukru v krvi

  • Stimuluje imunitní system

  • Protizánětlivě a analgeticky

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist