Jaterní kúra podle Dr.H.R.Clark

PDFTiskEmail
Jaterní kúra podle Dr.H.R.Clark (odstranění žlučových kamenů).
Jaterni_kura.jpgJaterní kúra
Popis

Jaterní kúra podle Dr.H.R.Clark pro odstranění žlučových kamenů. Jde o velmi účinnou a výraznou očistu, kdy z těla odcházejí žlučové kameny a to zcela bezbolestně. Pro úspěšné provedení kúry  je nutno zařídit si dva dny v naprostém klidu sami pro sebe.

Jediné, na co je třeba upozornit při tomto druhu očisty, je opravdu poctivá předpříprava ve formě řádné antiparazitní kúry a detoxikace ledvin a močového měchýře. To proto, že písek a žlučové kaménky odcházejí z těla celkem rychle a je tedy nutno zajistit organismu, aby všechny potřebné filtry fungovaly naplno a odcházející odpad neměl v cestě ven žádné překážky. Tím si zajistíme, že z nás odejdou kaménky bez bolesti a větších těžkostí.

K provedení kúry potřebujete ještě 2x růžový grapefruit.

TIP! Je velmi vhodné před použitím Jaterní kúry detoxikovat játra a ledviny a minimálně týden předem zbavit tělo parazitů pomocí přístroje Super Ravo Zapper.

Doporučení: Nepodceňte předpřípravu dle instrukcí v příbalovém letáku - včetně doporučení půstu a vypsaných časů dávkování.

Dávkování: Dle příbalového letáku.

Složení Jaterní kúry: Glauberova sůl (síran sodný dekahydrát) 100 g, olivový olej 200 ml, Ornithin 8 kapslí vhodných pro vegetariány.

Upozornění: Není určeno pro děti a osoby se zdravotními problémy.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist