Tinktura z Ořešáku Černého, Extra Silná - 4 x 50 ml

PDFTiskEmail
Tinktura z Ořešáku Černého, originální vylepšený recept dle Dr. Clark
Popis

Tinktura z ořešáku amerického z nedozrálých zelených slupek ořechů Ořešáku černého-amerického (Juglans Nigra) je vyrobena dle receptu, který nám ještě osobně zaslala sama Dr.Clarková.

Jedná se o tinkturu s protiparazitárním účinkem vhodnou pro pomoc při detoxikaci střevního traktu od cizopasných mikroorganismů.

Tento postup byl zdokonalován řadu let a v Evropě se tímto způsobem tinktura vyrábí pouze na dvou místech. Postup výroby zajišťuje o cca 50% vyšší účinnost oproti běžnému louhování v alkoholu které Dr. Clarková popsala ve svých knihách.  Ořechy jsou sklízeny z korun stromů pomocí výsuvných plošin z oblasti, která není veřejnosti přístupná. Stromy nebyly nikdy hnojeny chemickými hnojivy ani ošetřovány chemickými postřiky.Tinktura z Ořešáku černého je notifikována Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Vnitřní užití - pro očistu trávicího ústrojí je podle výzkumů Dr. H. R. Clarkové doporučeno provádět 2x ročně. Tinktura se doporučuje užívat všem členům společné domácnosti najednou.

Dávkování

Člověk o hmotnosti  
50 - 85kg: 4 x 50 ml
85kg a více 8 x 50 ml

V případě intenzivní léčby nebo silného zamoření parazity lze množství tinktury v kúře navýšit. Poraďte se o možném navýšení dávkování s vaším lékařem či terapeutem.

Užívání -  tinktura se užívá ráno nalačno, alespoň 30 minut před jídlem a večer alespoň 30 minut po jídle.

Je doporučeno prvních 3 - 5 dní užívat 20 kapek ráno a večer a dále je možné dávku zvýšit až na 40 kapek ráno a večer a při tomto dávkování zůstat až do využití celé kúry. Lze užívat smíchané v 1 - 2 dcl vody, jablečného, pomerančového nebo mrkvového džusu. Neředit v horkých nápojích! Nenechávat otevřené a po odměření ihned polknout. 

V začátcích užívání se mohou objevit průjmy, bolesti kloubů, zad apod. detoxikační příznaky. V současné době nejsou známy kontraindikace.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist