Zpět na: Antiparazitika

Clarkia - tinktura tří bylin

PDFTiskEmail
Alkoholová tinktura pro antiparazitární očistu střev.
Popis

Tinktura Clarkia je směsí tinktury z Ořešáku amerického a výluhu z hřebíčkovce kořenného a pelyňku. 

Jedná se o přesné složení, které Dr.Clarková doporučuje pro očistu zažívacího ústrojí od parazitární zátěže.

 

Parazity máme v sobě všichni, ať se nám to líbí, nebo ne.

Nejčastěji se do našich těl dostanou s potravou, vzduchem - vdechnutím vajíček parazitů či prostým olíznutím prstů při otáčení stránky knihy. 

Postupným zamořováním lidského těla získávají parazité na síle a stále více zatěžují v podstatě veškeré životní pochody a funkce. Naše tělo se neustále snaží udržet zdravotní rovnováhu, která je samozřejmě stálým atakem parazitů narušena. Pokud nedochází k zástavě množení těchto vetřelců, po určité době (roky) se tento stav projeví i fyzicky. 

Návrat ke zdravotní rovnováze je v tuto chvíli již zdlouhavý a také poměrně finančně náročný. Někdy se dokonce ani s vypětím veškerých možných prostředků návrat ke zdraví nepodaří a postižený člověk umírá na různá onemocnění, na jejichž vzniku se paraziti zcela jistě podílejí. Do těchto nemocí spadá i tolik obávaná rakovina. 

Tinktura Clarkia se vyrábí komplikovaným výrobním způsobem hlubokého zmrazování. Použité suroviny nebyly jakýmkoliv způsobem znečištěny či průmyslově hnojeny. Výroba je pod dozorem státních orgánu a Tinktura tří bylin Clarkia je notifikována Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 

TIP! Jednou z možností zevního užití je možnost použít pro klystýr.

Doporuční: Pokud budete používat tinkturu Clarkia pravidelně, minimálně 2x ročně, můžete si být jisti, že výrazně pomáháte svému tělu v boji za zdravotní rovnováhu.

Dávkování:

Obsah balení: 2 lahvičky o obsahu 50ml. 

 

Upozornění: Dodržujte doporučené dávkování, popřípadě se poraďte se svým lékařem, nebo terapeutem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
TOPlist